KMprojekt

Odpocznij. My zrobimy wszystko za Ciebie!

Etap 1 – Analiza potrzeb i wycena realizacji

Przed przystąpieniem do realizacji ustalamy wraz z Klientem, jakim celom ma służyć strona internetowa, poznajemy potrzeby i oczekiwania, proponujemy rozwiązania. Jest to bardzo ważny etap prac i ma istotny wpływ na przyszły sukces strony. Zapoznajemy się ze specyfiką branży, ustalamy szczegóły takie jak wygląd, kolorystyka, układ, ilość podstron, zawartość dodatkowych elementów strony, a następnie projektujemy strukturę serwisu.

Etap 2 – Podpisanie umowy

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przyszłej strony internetowej, określamy termin realizacji oraz koszt wykonania projektu, i po akceptacji przez Państwa naszej oferty podpisujemy umowę.

Etap 3 – Projekt Graficzny i jego akceptacja

Na podstawie ustaleń i uzyskanych informacji tworzymy autorski projekt graficzny i planujemy rozmieszczenie poszczególnych elementów na stronie internetowej. W takiej formie projekt trafia do klienta. Po uzgodnieniu ewentualnych poprawek i naniesieniu ich, na projekt następuje ostateczna akceptacja projektu.

Etap 4 – Tworzenie strony WWW

Po akceptacji przez Państwa projektu przechodzimy do właściwego tworzenia strony w oparciu o przekazane nam materiały. W przypadku złożonych stron jest to moment najbardziej pracochłonny. W tym etapie, tniemy grafikę, przygotowujemy kody oraz dodatkowe funkcje i zamieszczamy wszystkie materiały na stronie. Klient może śledzić postępy pracy i w razie potrzeby wprowadzać ewentualne poprawki, ponieważ przebiegają one na naszym serwerze.

Etap 5 – Testowanie i uruchomienie na serwerze

Następnie strona przechodzi testy, aby działała tak samo we wszystkich przeglądarkach internetowych, systemach operacyjnych czy rozdzielczości ekranu. Na tym etapie wychwytywane są również błędy, które wcześniej nie zostały zauważone. Gotową stronę na życzenie Klienta umieszczamy na jednym z naszych lub wskazanym przez Państwa serwerów. Służymy również pomocą przy doborze i rejestracji domeny. Po zakończeniu prac oferujemy Państwu możliwość skorzystania z innych oferowanych przez nas usług takich jak: stała opieka nad serwerem, aktualizacje i modyfikacje strony, projekty graficzne, fotografia reklamowa, pozycjonowanie strony, linki sponsorowane.

Kontakt

tel. kom: + 48 504 194 074
e-mail: karol@kmprojekt.pl
Gadu-Gadu: 4270114

Dane do faktury
KMprojekt Karol Diwan
UL. Przytulna 20b/11
80-176 Gdańsk
NIP: 579-191-28-74

Portfolio