KMprojekt

Odpocznij. My zrobimy wszystko za Ciebie!

Internet jest niewyczerpanym źródłem informacji chętnie wykorzystywanym przez konsumentów, dlatego tak ważne jest zajęcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu umieszczenie strony pośród pierwszych wyników wyszukiwania i osiągniecie wysokich pozycji na tle innych firm w danej branży. Za sprawą pozycjonowania strony, zwiększymy liczbę odwiedzających witrynę, co pozwoli zdobyć nowe źródła zamówień i w rezultacie zwiększyć zyski firmy.

Jak to działa?

Pod hasłem POZYCJONOWANIE STRON kryje się szereg czynności i zabiegów mających na celu polepszenie pozycji strony www w rankingach wyszukiwarek.

Optymalizacja kodu - To najtrudniejsze zadanie w procesie pozycjonowania stron. Polega na przygotowaniu strony zgodnie z wszelkimi standardami pisania stron internetowych.

Meta Tag - takie jak np. title, keywords i description to elementy strony opisujące jej treść głównie dla robotów wyszukiwarek. Przeciętny czytelnik nie widzi ich zawartości. Edycja i dobór słów w meta tagach wymaga wiedzy i jednocześnie znajomości tematu strony www.

Słowa kluczowe - Grupa wyrazów bezpośrednio związanych z tematem strony. Słowa te są również przewidywaną częścią zapytań wpisywanych w wyszukiwarkach przez internautów.

Page Rank - opatentowany przez Google mechanizm służący do określania "ważności" stron. Na jego wartość ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest liczba i "ważność" linków, jakie prowadzą do danej strony w Internecie

Linki - Zdobywanie linków do strony jest bardzo ważnym elementem pozycjonowania. Najlepiej jak przybywa ich stopniowo i regularnie.

CZAS

To, w jakim czasie strona znajdzie się na początku listy wyników wyszukiwania zależy przede wszystkim od konkurencji w danej branży oraz słów kluczowych. Nie da się jednoznacznie określić, w jakim czasie strona pojawi się wysoko, można jedynie prognozować na podstawie doświadczenia.

CENA

Każda fraza jest wyceniana oddzielnie, koszt pozycjonowania jest uzależniony od wielu czynników, między innymi są to: popularność wybranej frazy, stopień trudności pozycjonowania tej frazy, pozycji strony w danym okresie rozliczeniowym.

POZYCJONOWANIE STAŁE

Pozycjonowanie stałe to opracowana specjalnie dla Państwa Firmy strategia obecności firmy na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Strategia ta pozwoli skutecznie dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów.

OFERUJEMY:

  • Analizę branży oraz poczynań konkurencji
  • Analizę Twojej obecnej pozycji w wyszukiwarkach
  • Doradztwo w zakresie doboru słów kluczowych
  • Optymalizację Państwa witryny internetowej pod wyszukiwarki internetowe
  • Odpowiednią modyfikację znaczników META
  • Raporty dotyczące skuteczności naszych działań
  • Dostęp do statystyk serwisu internetowego umożliwiający bieżące śledzenie odwiedzin Państwa witryny

Konkurencja nie śpi - wyprzedź ją!

Kontakt

tel. kom: + 48 504 194 074
e-mail: karol@kmprojekt.pl
Gadu-Gadu: 4270114

Dane do faktury
KMprojekt Karol Diwan
UL. Przytulna 20b/11
80-176 Gdańsk
NIP: 579-191-28-74

Portfolio