KMprojekt

Odpocznij. My zrobimy wszystko za Ciebie!

Projektujemy w oparciu o nowoczesne technologie tworzenia stron, aplikacji i przetwarzania grafiki. To sprawdzone i ciągle rozwijające się technologie zapewniające duże możliwości oraz niezawodne działanie.

Technologie stosowane w projektowaniu stron internetowych:

  • PHP - jest podstawowym językiem programowania, który umożliwia szybkie tworzenie dynamicznych stron internetowych. Oficjalna nazwa PHP to " PHP: Hypertext Preprocessor " a sam skrót pochodzi od Personal Home Page. Współpracuje z wieloma bazami danych np. MySQL oraz z usługami sieciowymi np. IMAP, POP3, czy HTTP. PHP może być instalowane na różnych platformach. Rozprowadzane jest głównie w postaci kodu źródłowego, dzięki czemu może być skompilowane na wielu platformach np. Linuksie, FreeBSD lub Windows.
  • CSS - Dzięki szerokiemu wykorzystaniu technologii CSS, tworzone przez nas strony internetowe HTML mają nowoczesną i czytelną budowę, pozwalają szybko i wygodnie opracowywać i zmieniać formę prezentacji danych.
  • XHTML - (eXtensible HyperText Markup Language) to język używany do tworzenia stron internetowych, służący do prezentowania różnych danych w ustrukturyzowany sposób. XHTML jest niezależny od platformy, co umożliwia łatwą wymianę dokumentów pomiędzy różnymi systemami.
  • MySQL - jest Systemem Zarządzania Relacyjnymi Bazami Danych. Znany i ceniony jest przede wszystkim ze względu na swoją niebywałą wydajność i szybkość działania. Świetnie nadaje się do obsługi projektów internetowych.
  • JavaScript - jest językiem skryptowym używanym w dokumentach internetowych. Język ten jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które chcą wzbogacić swoją stronę internetową w atrakcyjne elementy, takie jak animacje, komunikaty, których zachowanie może być zależne od postępowania użytkownika.
  • FLASH - Technologia tworzenia animacji z wykorzystaniem grafiki wektorowej. Animacje tworzone są na zasadzie klatek kluczowych. Pliki powstałe w ten sposób można odtwarzać na stronie internetowej przy użyciu przeglądarki internetowej. Najczęściej Flash wykorzystywany jest do tworzenia reklam, prezentacji czy animacji internetowych.
  • AJAX - Połączenie języka XML i Java, które w efekcie wykorzystuje się przy budowie stron internetowych. AJAX umożliwia aktualizację zawartości wybranej części strony internetowej bez konieczności przeładowywania całej strony. AJAX pozwala na budowania bardzo zaawansowanych technologicznie witryn internetowych.
Kontakt

tel. kom: + 48 504 194 074
e-mail: karol@kmprojekt.pl
Gadu-Gadu: 4270114

Dane do faktury
KMprojekt Karol Diwan
UL. Przytulna 20b/11
80-176 Gdańsk
NIP: 579-191-28-74

Portfolio