LOGOTYPY PROJEKTOWANIE

Logo firmy jako narzędzie marketingu i komunikacji to coś więcej niż znak graficzny, to część identyfikacji wizualnej firmy.

Co Ci daje profesjonalne logo?
Logo jest podstawowym symbolem firmy spełniającym rolę marketingową oraz informacyjną. To ono buduje Twój wizerunek i tożsamość na rynku.

Logotypy wychodzące spod naszej ręki:

  • Wyróżniają się na tle innych poprzez podkreślenie indywidualnego charakteru firmy, a jednocześnie symbolizują, to czym się zajmujesz, w przejrzysty i łatwy do zapamiętania sposób
  • Oddziałują na klienta w sposób dający pozytywne skojarzenia z profesjonalizmem i jakością oferowanego produktu
  • Dają możliwość łatwego zastosowania w materiałach reklamowych, zarówno tych funkcjonujących w przestrzeni Internetu (strony www, banery reklamowe, maile), jak i na wizytówkach, papierach firmowych, kopertach, broszurach, reklamach prasowych czy telewizyjnych
  • Na długo pozostają w świadomości konsumenta, przez co przyczyniają się do budowania wysokiej pozycji firmy na rynku.

Współpracujemy z drukarniami

Długoletnia współpraca z najlepszymi drukarniami daje nam możliwość zaoferowania konkurencyjnych cen i znakomitej jakości gotowego produktu.

W celu odpowiedniego oprawiania naszego projektu graficznego, służymy radą w zakresie techniki druku, dobierzemy odpowiednią grubość i fakturę materiałów, a także zaproponujemy szereg wykończeń i uszlachetnień.

Wsparcie przed i posprzedażowe

Zapewniamy ciągłą współpracę przy administrowaniu i rozwoju WWW. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w zakresie obsługi,
a także ewentualnej rozbudowy lub modyfikacji serwisu internetowego.

Dbamy o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów czy usterek w naszych projektach. Gwarantujemy szybką obsługę zgłoszeń.

Kompleksowa obsługa

Długoterminowa współpraca

Szkolenia w ramach projektów