POZYCJONOWANIE ORGANICZNE
Internet jest niewyczerpanym źródłem informacji chętnie wykorzystywanym przez konsumentów, dlatego tak ważne jest zajęcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu umieszczenie strony pośród pierwszych wyników wyszukiwania i osiągniecie wysokich pozycji na tle innych firm w danej branży. Za sprawą pozycjonowania strony, zwiększymy liczbę odwiedzających witrynę, co pozwoli zdobyć nowych klientów i w rezultacie zwiększyć zyski firmy.

Strategię pozycjonowania opracowujemy indywidualnie dla każdej strony internetowej. Naszym celem jest umieszczenie Twojej witryny na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, co pozwoli skutecznie dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów.

OFERUJEMY:
– Analizę branży oraz poczynań konkurencji
– Analizę Twojej obecnej pozycji w wyszukiwarkach
– Doradztwo w zakresie doboru słów kluczowych
– Optymalizację witryny pod wyszukiwarki internetowe
– Odpowiednią modyfikację znaczników META
– Raporty dotyczące skuteczności naszych działań
– Dostęp do statystyk serwisu internetowego umożliwiający bieżące śledzenie odwiedzin

JAK TO DZIAŁA?
Pod hasłem POZYCJONOWANIE STRON kryje się szereg czynności i zabiegów przez nas wykonywanych, mających na celu polepszenie pozycji strony www w rankingach wyszukiwarek.

Optymalizacja kodu – To najtrudniejsze zadanie w procesie pozycjonowania stron. Polega na przygotowaniu strony zgodnie z wszelkimi standardami pisania stron internetowych.

Meta Tag – takie jak np. title, description to elementy strony opisujące jej treść głównie dla robotów wyszukiwarek. Przeciętny czytelnik nie widzi ich zawartości. Edycja i dobór słów w meta tagach wymaga wiedzy i jednocześnie znajomości tematu strony www.

Page Rank – opatentowany przez Google mechanizm służący do określania „ważności” stron. Na jego wartość ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest liczba i „ważność” linków, jakie prowadzą do danej strony w Internecie

CZAS
To, w jakim czasie strona znajdzie się na początku listy wyników wyszukiwania zależy przede wszystkim od konkurencji w danej branży oraz słów kluczowych. Nie da się jednoznacznie określić, w jakim czasie strona pojawi się wysoko, można jedynie prognozować na podstawie doświadczenia.

CENA
Każda frazę wyceniamy oddzielnie. Koszt pozycjonowania jest uzależniony czynników takich jak popularność wybranej frazy, stopień trudności pozycjonowania tej frazy, pozycji strony w danym okresie rozliczeniowym.

KAMPANIE GOOGLE ADS

Google AdWords jest dla Ciebie jeśli oczekujesz:

Błyskawicznych efektów – reklama wyświetla się od razu po uruchomieniu kampanii
Skuteczności – Twoja reklama dociera zawsze do tego, kogo szukasz i kto szuka Ciebie
Elastyczności – dzienny budżet kampanii można na bieżąco kontrolować i zmieniać. Podobnie jak słowa kluczowe i teksty reklamowe.

Przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamowe z wykorzystaniem Linków sponsorowanych. Ta efektywna forma reklamy internetowej pozwala na pokazanie się reklamowanej witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. W zależności od planowanego budżetu, po wprowadzeniu w wyszukiwarce Google odpowiedniego słowa kluczowego, Twoja reklama pojawi się ponad naturalnymi wynikami, poniżej naturalnych wyników lub w kolumnie po prawej stronie.

Na skuteczność kampanii AdWords składa się profesjonalne sformułowanie tekstów reklamy oraz odpowiednie dopasowanie słów kluczowych w połączeniu z ustalonym kosztem za jedno kliknięcie. Czerpiąc z naszego doświadczenia tak optymalizujemy nasze kampanie, aby reklama docierała zawsze do tego, kogo szukasz i kto szuka Ciebie przy możliwie najmniejszym nakładzie finansowym.

Zapewniamy kompleksową obsługę od analizy potrzeb, aż po realizację kampanii.

Wsparcie przed i posprzedażowe

Zapewniamy ciągłą współpracę przy administrowaniu i rozwoju WWW. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w zakresie obsługi,
a także ewentualnej rozbudowy lub modyfikacji serwisu internetowego.

Dbamy o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów czy usterek w naszych projektach. Gwarantujemy szybką obsługę zgłoszeń.

Kompleksowa obsługa

Długoterminowa współpraca

Szkolenia w ramach projektów